Preaload Image

Často kladené dotazy

Odpovědi na (skoro) všechny vaše otázky.

Nejčastější dotazy

Doba kurzu je zavislá na složení menu kurzu. Obvyklá dobu trvání kurzu je cca. 4 - 5 hodin. U každého kurzu je uvedena délka kurzu i jednotlivých lekcí.
Na kurzu bude k dispozici vše co je třeba. Vybavení, zástěry i suroviny ze kterých se vaří a na kterých během kurzu pochutnáte. Na vás je abyste si přinesli pouze dobrou náladu a chuť do vaření
Horní hranice účastníků je vždy o diskuzi. Minimální počet účastníku pro pořádání kurzu je 6.

Co dalšího Vás zajímá?

Není problém. Zvládneme i větší firmu. K dispozici budete mít nejen prostory, kde pořádáme kurzy, které navíc navíc na více sekcí. Kromě restaurace a mnipivovaru vám může být k dispozici i legendární Music Club Krajinská 27 včetně plně zařízeného a malé podia s hudební aparaturou.
Rádi pro vás uspořádáme teambuilding na míru dle vašich požadavků. Akci můžeme připravit až pro 24 účastníků, včetně soutěží a kompletního cateringu z naší restaurace a hravě zvládneme i prohlídku našeho minipivovaru. Fantazii se meze nekladou.
V kurzu budete rozděleni do dvojic a jednotlivé chody menu budete připravovat ochutnávat společně pod vedením zkušených instruktorů.

Mám zájem o kurz

Stránka kontakt
Jméno a příjmení