Preaload Image

Často kladené dotazy

Odpovědi na (skoro) všechny vaše otázky.

Nejčastější dotazy

Doba kurzu je zavislá na složení menu kurzu. Obvyklá dobu trvání kurzu je cca. 4 - 5 hodin. U každého kurzu je uvedena délka kurzu i jednotlivých lekcí.
Na kurzu bude k dispozici vše co je třeba. Vybavení, zástěry i suroviny ze kterých se vaří a na kterých během kurzu pochutnáte. Na vás je abyste si přinesli pouze dobrou náladu a chuť do vaření
Kurzy pořádáme pro 12 účastníků. Minimální počet účastníku pro pořádání kurzu je 6.
Rádi pro vás uspořádáme teambuilding na míru dle vašich požadavků. Akci můžeme připravit až pro 24 účastníků, včetně soutěží a kompletního cateringu z naší restaurace a hravě zvládneme i prohlídku našeho minipivovaru. Fantazii se meze nekladou.

Co dalšího Vás zajímá?

Není problém. Zvládneme i větší firmu. K dispozici budete mít nejen prostory, kde pořádáme kurzy, které navíc navíc na více sekcí. Kromě restaurace a mnipivovaru vám může být k dispozici i legendární Music Club Krajinská 27 včetně plně zařízeného a malé podia s hudební aparaturou.
Dárkové poukazy můžete zakoupit ve výčepu pivovarské restaurace Krajinská 27. Prodáváme vouchery v hodnotě 1490 Kč a vy nebo obdarovaný si můžete zvolit jakýkoliv kurz z naší nabídky.
Pořádáme kurz pro rodiče s dětmi. Jedná se o kurz Pizza a Pasta. V kurzu se připravují jídla, která většina dětí miluje a navíc si budou moci upéct vlastní pizzu v opravdové peci.
V kurzu budete rozděleni do dvojic a jednotlivé chody menu budete připravovat ochutnávat společně pod vedením zkušených instruktorů.

Objednávky kurzu

Náš systém generuje uživatelský účet pro každého zákazníka/absolventa kurzu. Na základě absolvobání kurzu vám bude zpřístupněn obsah kurzu (po přihlášení do vašeho účtu na webu Učíme vařit) včetně rozpisu ingrediencí a postupu přípravy. Tyto položky běžní uživatelé nevidí - viz. náhled
Jsou dva způsoby jak uhradit objednávku kurzu. Buď na náš účet - po vytvoření objednávky vám přijdou na email instukce. Nebo v hotovosti či kartou v restauraci Krajinska 27, kde vám rádi s výběrem poradíme.
Osobní údaje, které od vás při objednávce vyžadujeme. Jsou Vaše jméno, adresa, telefon a email. Telefon, vyžadujeme pro případ, že by došlo k nějaké nečekané změně. Je to nejrychlejší způsob jak sdělit informaci všem účastníkům.

Nenašli jste odpověď?

Stránka kontakt
Jméno a příjmení